document.write ('
No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
32 02-Jul 16:10 1 Graudina/Kravcenoka LAT [1] Vasiliauskaite/Zobnina LTU [3] 2-0 (21-15, 21-16) 0:25
Final 3rd Place
31 02-Jul 14:10 1 Agnese/Liepinlauska LAT [4] Jursone/Ance LAT [15] 2-1 (19-21, 21-18, 15-7) 0:51
Semifinals
30 02-Jul 12:30 3 Vasiliauskaite/Zobnina LTU [3] Jursone/Ance LAT [15] 2-1 (21-16, 22-24, 15-13) 0:51
29 02-Jul 12:30 1 Graudina/Kravcenoka LAT [1] Agnese/Liepinlauska LAT [4] 2-1 (21-16, 17-21, 15-7) 0:41
Quarterfinals
28 02-Jul 10:50 3 Aleknaviciute/Milkintaite LTU [8] Jursone/Ance LAT [15] 0-2 (15-21, 17-21) 0:31
27 02-Jul 10:00 3 Vasiliauskaite/Zobnina LTU [3] Paskevic/Kovalskaja LTU [5] 2-1 (21-16, 15-21, 15-8) 0:43
26 02-Jul 10:00 4 Ozolina/Lece LAT [2] Agnese/Liepinlauska LAT [4] 0-2 (15-21, 19-21) 0:37
25 02-Jul 10:00 1 Graudina/Kravcenoka LAT [1] Virbickaite/Kazuraityte LTU [6] 2-0 (21-16, 21-13) 0:25
Pool D
24 01-Jul 18:20 4 Agnese/Liepinlauska LAT [4] Jegorova/JANSONE LAT [13] 2-0 (21-7, 21-12) 0:26
23 01-Jul 18:20 2 Paskevic/Kovalskaja LTU [5] Salkute/Mazurkeviciute LTU [12] 2-1 (14-21, 21-14, 15-9) 0:42
16 01-Jul 15:40 4 Salkute/Mazurkeviciute LTU [12] Jegorova/JANSONE LAT [13] 2-0 (21-8, 21-12) 0:27
15 01-Jul 15:40 2 Agnese/Liepinlauska LAT [4] Paskevic/Kovalskaja LTU [5] 2-0 (21-12, 21-17) 0:29
8 01-Jul 13:00 4 Paskevic/Kovalskaja LTU [5] Jegorova/JANSONE LAT [13] 2-0 (21-11, 21-7) 0:25
7 01-Jul 13:00 2 Agnese/Liepinlauska LAT [4] Salkute/Mazurkeviciute LTU [12] 2-0 (21-12, 21-11) 0:32
Pool C
22 01-Jul 17:40 4 Vasiliauskaite/Zobnina LTU [3] Sola/Sallija LAT [14] 2-0 (21-9, 21-18) 0:32
21 01-Jul 17:40 2 Virbickaite/Kazuraityte LTU [6] Namike/Grosberga LAT [11] 2-1 (21-16, 16-21, 15-10) 0:44
14 01-Jul 15:00 4 Namike/Grosberga LAT [11] Sola/Sallija LAT [14] 2-1 (21-18, 19-21, 15-12) 0:47
13 01-Jul 15:00 2 Vasiliauskaite/Zobnina LTU [3] Virbickaite/Kazuraityte LTU [6] 2-0 (21-11, 21-15) 0:28
6 01-Jul 12:20 4 Virbickaite/Kazuraityte LTU [6] Sola/Sallija LAT [14] 2-1 (18-21, 21-12, 15-11) 0:50
5 01-Jul 12:20 2 Vasiliauskaite/Zobnina LTU [3] Namike/Grosberga LAT [11] 2-1 (19-21, 21-11, 15-13) 0:48
Pool B
20 01-Jul 17:00 2 Ozolina/Lece LAT [2] Jursone/Ance LAT [15] 1-2 (21-12, 11-21, 12-15) 0:38
19 01-Jul 17:00 4 Neciporuka/Neciporuka LAT [7] Briede/OZOLINA LAT [10] 1-2 (24-22, 20-22, 13-15) 0:52
12 01-Jul 14:20 4 Briede/OZOLINA LAT [10] Jursone/Ance LAT [15] 0-2 (15-21, 12-21) 0:27
11 01-Jul 14:20 2 Ozolina/Lece LAT [2] Neciporuka/Neciporuka LAT [7] 2-0 (21-14, 21-11) 0:24
4 01-Jul 11:40 4 Neciporuka/Neciporuka LAT [7] Jursone/Ance LAT [15] 0-2 (17-21, 13-21) 0:32
3 01-Jul 11:40 2 Ozolina/Lece LAT [2] Briede/OZOLINA LAT [10] 2-0 (21-10, 21-10) 0:27
Pool A
18 01-Jul 16:20 2 Graudina/Kravcenoka LAT [1] ROZINA/Cehanovica LAT [16] 2-0 (21-10, 21-10) 0:27
17 01-Jul 16:20 4 Aleknaviciute/Milkintaite LTU [8] Ruse/Dabola LAT [9] 2-0 (21-13, 21-16) 0:34
10 01-Jul 13:40 4 Ruse/Dabola LAT [9] ROZINA/Cehanovica LAT [16] 2-0 (21-19, 22-20) 0:40
9 01-Jul 13:40 2 Graudina/Kravcenoka LAT [1] Aleknaviciute/Milkintaite LTU [8] 2-0 (21-17, 21-15) 0:34
2 01-Jul 11:00 4 Aleknaviciute/Milkintaite LTU [8] ROZINA/Cehanovica LAT [16] 2-0 (21-12, 21-6) 0:31
1 01-Jul 11:00 2 Graudina/Kravcenoka LAT [1] Ruse/Dabola LAT [9] 2-0 (21-11, 21-4) 0:22
');