document.write ('
No. Local Court Team A Team B Result Dur.
Date Time
Final 1st Place
32 11-Jun 17:40 1 Lece/Ozolina LAT [1] Graudina/Kravcenoka LAT [2] 0-2 (15-21, 19-21) 0:34
Final 3rd Place
31 11-Jun 15:40 1 Ance/Jursone LAT [9] Dumbauskaite/Povilaityte LTU [3] 0-2 (12-21, 17-21) 0:29
Semifinals
30 11-Jun 13:10 1 Dumbauskaite/Povilaityte LTU [3] Graudina/Kravcenoka LAT [2] 0-2 (14-21, 16-21) 0:31
29 11-Jun 12:20 1 Lece/Ozolina LAT [1] Ance/Jursone LAT [9] 2-0 (21-16, 25-23) 0:39
Quarterfinals
28 10-Jun 18:50 5 Graudina/Kravcenoka LAT [2] Neciporuka/Alise LAT [6] 2-0 (21-16, 21-10) 0:29
27 10-Jun 18:50 4 Dumbauskaite/Povilaityte LTU [3] Zobnina/Andriukaityte LTU [4] 2-0 (21-7, 21-7) 0:26
26 10-Jun 18:00 5 Liepinlauska/Agnese LAT [5] Ance/Jursone LAT [9] 0-2 (15-21, 12-21) 0:33
25 10-Jun 18:00 4 Lece/Ozolina LAT [1] Salkute/Mazurkeviciute LTU [10] 2-0 (21-15, 21-12) 0:32
Pool D
24 10-Jun 09:00 4 Zobnina/Andriukaityte LTU [4] OZOLINA/Briede LAT [13] 2-0 (21-13, 21-15) 0:30
23 10-Jun 09:00 5 Liepinlauska/Agnese LAT [5] Aleknaviciute/Milkintaite LTU [12] 2-0 (21-10, 21-13) 0:30
16 10-Jun 13:00 5 Aleknaviciute/Milkintaite LTU [12] OZOLINA/Briede LAT [13] 1-2 (19-21, 21-13, 13-15) 0:47
15 10-Jun 13:00 4 Zobnina/Andriukaityte LTU [4] Liepinlauska/Agnese LAT [5] 1-2 (21-17, 20-22, 13-15) 0:57
8 10-Jun 11:00 5 Liepinlauska/Agnese LAT [5] OZOLINA/Briede LAT [13] 2-0 (21-13, 21-15) 0:33
7 10-Jun 11:00 4 Zobnina/Andriukaityte LTU [4] Aleknaviciute/Milkintaite LTU [12] 2-0 (21-15, 21-13) 0:35
Pool C
22 10-Jun 10:20 4 Dumbauskaite/Povilaityte LTU [3] Grosberga/NAMIKE LAT [14] 2-0 (21-18, 21-6) 0:25
21 10-Jun 10:20 5 Neciporuka/Alise LAT [6] Racina/Cernavska LAT [11] 2-0 (21-17, 21-12) 0:36
14 10-Jun 15:40 5 Racina/Cernavska LAT [11] Grosberga/NAMIKE LAT [14] 2-0 (21-10, 21-15) 0:27
13 10-Jun 15:40 4 Dumbauskaite/Povilaityte LTU [3] Neciporuka/Alise LAT [6] 2-0 (21-18, 21-15) 0:35
6 10-Jun 12:20 5 Neciporuka/Alise LAT [6] Grosberga/NAMIKE LAT [14] 2-0 (21-19, 21-14) 0:37
5 10-Jun 12:20 4 Dumbauskaite/Povilaityte LTU [3] Racina/Cernavska LAT [11] 2-0 (21-8, 21-6) 0:22
Pool B
20 10-Jun 13:40 4 Graudina/Kravcenoka LAT [2] Jegorova/JANSONE LAT [15] 2-0 (21-5, 21-6) 0:20
19 10-Jun 13:40 5 Dabola/Ruse LAT [7] Salkute/Mazurkeviciute LTU [10] 0-2 (14-21, 16-21) 0:33
12 10-Jun 16:20 5 Salkute/Mazurkeviciute LTU [10] Jegorova/JANSONE LAT [15] 2-0 (21-11, 21-9) 0:30
11 10-Jun 16:20 4 Graudina/Kravcenoka LAT [2] Dabola/Ruse LAT [7] 2-0 (21-4, 21-4) 0:20
4 10-Jun 15:00 5 Dabola/Ruse LAT [7] Jegorova/JANSONE LAT [15] 2-0 (21-14, 21-13) 0:26
3 10-Jun 15:00 4 Graudina/Kravcenoka LAT [2] Salkute/Mazurkeviciute LTU [10] 2-0 (21-18, 21-12) 0:28
Pool A
18 10-Jun 09:40 4 Lece/Ozolina LAT [1] Cehanovica/ROZINA LAT [16] 2-0 (21-8, 21-7) 0:23
17 10-Jun 09:40 5 Sola/Sallija LAT [8] Ance/Jursone LAT [9] 0-2 (9-21, 13-21) 0:28
10 10-Jun 14:20 5 Ance/Jursone LAT [9] Cehanovica/ROZINA LAT [16] 2-0 (21-11, 21-12) 0:24
9 10-Jun 14:20 4 Lece/Ozolina LAT [1] Sola/Sallija LAT [8] 2-0 (21-10, 21-15) 0:32
2 10-Jun 11:40 5 Sola/Sallija LAT [8] Cehanovica/ROZINA LAT [16] 2-0 (21-7, 21-6) 0:26
1 10-Jun 11:40 4 Lece/Ozolina LAT [1] Ance/Jursone LAT [9] 2-0 (21-13, 21-13) 0:34
');