COMPETITION
SCHEDULE
POOL
H
N° Date Time Ct
Team A
Team B
Set 1 Set 2 Set 3 Result
15
July 1 13:00 2
ITA
Cicolari/Menegatti
v
GRE
Arvaniti/Karagkouni
-
-
-
-
16
July 1 13:00 4
GER
Borger/Büthe
v
THA
Radarong/Udomchavee -
-
-
-
39
July 2 15:00 C
ITA
Cicolari/Menegatti
v
THA
Radarong/Udomchavee -
-
-
-
40
July 2 15:00 5
GER
Borger/Büthe
v
GRE
Arvaniti/Karagkouni
-
-
-
-
63
July 3 15:00 5
THA
Radarong/Udomchavee v
GRE
Arvaniti/Karagkouni
-
-
-
-
64
July 3 16:00 C
ITA
Cicolari/Menegatti
v
GER
Borger/Büthe
-
-
-
-
Win Loss Pts
1
2
FINAL STANDINGS
Win Loss Pts
3
4
POOL
G
N° Date Time Ct
Team A
Team B
Set 1 Set 2 Set 3 Result
13
July 1 12:00 3
AUT
Schwaiger D./Schwaiger S. v
AUS
Artacho/Ngauamo
-
-
-
-
14
July 1 12:00 4
RUS
Ukolova/Khomyakova v
CAN
Pavan/Bansley
-
-
-
-
37
July 2 11:00 4
RUS
Ukolova/Khomyakova v
AUS
Artacho/Ngauamo
-
-
-
-
38
July 2 15:00 4
AUT
Schwaiger D./Schwaiger S. v
CAN
Pavan/Bansley
-
-
-
-
61
July 3 11:00 3
AUS
Artacho/Ngauamo
v
CAN
Pavan/Bansley
-
-
-
-
62
July 3 11:00 4
RUS
Ukolova/Khomyakova v
AUT
Schwaiger D./Schwaiger S.
-
-
-
-
Win Loss Pts
1
2
FINAL STANDINGS
Win Loss Pts
3
4
POOL
F
N° Date Time Ct
Team A
Team B
Set 1 Set 2 Set 3 Result
11
July 1 11:00 3
BRA
Antonelli/Agatha
v
SUI
Goricanec/Hüberli
-
-
-
-
12
July 1 12:00 2
GER
Ludwig/Walkenhorst
v
CZE
Bonnerova/Hermannova -
-
-
-
35
July 2 11:00 2
BRA
Antonelli/Agatha
v
CZE
Bonnerova/Hermannova -
-
-
-
36
July 2 11:00 3
GER
Ludwig/Walkenhorst
v
SUI
Goricanec/Hüberli
-
-
-
-
59
July 3 12:00 C
BRA
Antonelli/Agatha
v
GER
Ludwig/Walkenhorst
-
-
-
-
60
July 3 16:00 5
CZE
Bonnerova/Hermannova v
SUI
Goricanec/Hüberli
-
-
-
-
Win Loss Pts
1
2
FINAL STANDINGS
Win Loss Pts
3
4
POOL
E
N° Date Time Ct
Team A
Team B
Set 1 Set 2 Set 3 Result
9
July 1 10:00 2
AUS
Bawden/Clancy
v
NED
Van der Vlist/Wesselink
-
-
-
-
10
July 1 10:00 3
GER
Holtwick/Semmler
v
LTU
Dumbauskaite/Povilaityte -
-
-
-
33
July 2 08:45 C
GER
Holtwick/Semmler
v
NED
Van der Vlist/Wesselink
-
-
-
-
34
July 2 08:45 4
AUS
Bawden/Clancy
v
LTU
Dumbauskaite/Povilaityte -
-
-
-
57
July 3 08:45 C
GER
Holtwick/Semmler
v
AUS
Bawden/Clancy
-
-
-
-
58
July 3 08:45 4
NED
Van der Vlist/Wesselink v
LTU
Dumbauskaite/Povilaityte -
-
-
-
Win Loss Pts
1
2
FINAL STANDINGS
Win Loss Pts
3
4
Ct=Court number, C=Centre court
WOMEN
24